0

Каталог товаров
0
0 грн.

Батарейный блок Meike Nikon D5300

Артикул: DV00BG0050
(0 отзывов)
Батарейный блок Meike Nikon D5300
899 грн.
Добавить в сравнение
Захисне скло PowerPlant виготовлено з японських матеріалів із застосуванням PET технології, що захищає ваші очі і зберігає передачу кольору. Скло PowerPlant виготовлено зі загартованого скла, що має твердість за шкалою Мооса 9H. Навіть гострі предмети, такі як ключі і ножі не можуть подряпати його. Скло має захисний шар від плям, подряпин, пилу, відбитків пальців і жирових розводів.  Основні переваги:  1) Заокруглені краї: загартоване скло 3D має вигнуті краї, які повністю повторюють округлений дисплей. 2) Стійкість до подряпин: 9H-твердість матеріалу з загартованого скла підсилює стійкість до ударів і подряпин. 3) Прозоре скло: 98% світлопропускання, картинка не втрачає якості і насиченості.  4) Можливість повторного використання: легке для зняття, переклеювання.  5) Антисколочний захист: навіть якщо захисне скло розіб'ється, то воно не розлетиться на друзки, які можуть порізати.  Діагональ захисного скла: 5.1" Розміри захисного скла: 66x139x0.33 мм  Комплектація:  1) Захисне скло  2) Полірувальна тканина  3) Серветка спиртова  4) Наклейка для видалення пилу 
Loading...
Доставка товаров по Украине осуществляется службой «Новая Почта», оплата — банковской картой Visa/MasterCard. Обращаем Ваше внимание, на то, что заказы сделанные на сайте интернет-магазина https://kaboom.com.ua, обрабатываются с понедельника по пятницу с 09:00 до 18:00. Суббота и воскресенье — нерабочие дни! Если вы отправили свой заказ в нерабочее время или не смогли к нам дозвониться, мы самостоятельно свяжемся с Вами на следующий рабочий день. Заказы оформленные на сайте через корзину в будни до 15:00 отправляются в тот же день. Заказы, оформленные позже указанного времени, отправляются на следующий рабочий день.
Наложенный платеж (минимальная сумма заказа - 100 грн) Онлайн оплата картой (нет минимальной суммы) Обратите внимание! Срок хранения посылки на почте - 5 рабочих дней (по истечению срока посылка отправляется обратно, без предупреждения).