0

Каталог товаров
0
0 грн.

Адаптер USB Ethernet ORICO UTJ-U3-BK-BP

Артикул: CA911431
(0 отзывов)
Адаптер USB Ethernet ORICO UTJ-U3-BK-BP
859 грн.
Добавить в сравнение

Швидке стабільне підключення до інтернету
Мережевий USB адаптер ORICO UTJ-U3 забезпечує легке і надійне підключення до мережі Інтернет. Пристрій адаптовано до роботи в мережах зі швидкостями 10/100/1000 Мбіт / сек, висока швидкість передачі забезпечується інтерфейсом USB 3.0.

Створено для ультрабуків, макбуков і планшетів
Зовнішній мережевий адаптер створений спеціально для ультрабуків, макбуков і інших пристроїв, не оснащених проводовим роз'ємом Ethernet. Також він надасть допомогу у випадках, коли порт RJ45 вбудованої мережної карти пошкоджений або мережевий адаптер несправний. ORICO UTJ-U3 сумісний з усіма популярними моделями ультратонких ноутбуків: макбуков, Microsoft Surface, MiBox, lenovo Yoga і т.д. Адаптер отримує харчування через порт USB 3.0 і не потребує зовнішнього джерела

широка сумісність
Мережевий адаптер сумісний з великою кількістю різних пристроїв, у яких відсутній провідний адаптер, але потрібно стабільне підключення до мережі. Тільки зовнішній USB адаптер в змозі забезпечити стабільність і високу швидкість обміну даними. Пристрій може бути використано для підключення до мережі розширювача, плеєрів, ТВ-приймачів та інших мініатюрних пристроїв, включаючи виконаних у формі стіки.

Підтримка популярних операційних систем
Пристрій має повну сумісність з Windows, MAC OS і Linux. Для роботи пристрою не потрібна установка драйверів (Mac OS, 10.8 і вище; Win8, Win10).

Адаптований до мереж
Мережевий адаптер підтримує мережеві протоколи iPv4 / iPv6, повний дуплексний IEEE802.3 і напівдуплексний режими, а завдяки інтерфейсу Automatic MDIX може працювати з будь-яким кабелем, звичайним або кроссоверним. Виступаючи в системі як звичайна мережева карта, ORICO UTJ-U3 підтримує всі характерні для неї функції, включаючи функцію віддаленого пробудження (Remote Wake-Up).

Характеристики:
Тип пристрою: Мережевий адаптер з підключенням USB 3.0
Джерело живлення: Порт USB 3.0
Матеріал корпусу: ABS пластик
Вхід: USB 3.0 Type A
Вихід: Ethernet RJ-45
Стандарти USB: USB 3.0
Швидкість сигналу: 10/100/10000 Мбіт / с
Підтримувані ОС: Windows, MAC OS, Linux
Мережевий роз'єм: Ethernet RJ-45
Підтримка Plug & Play: для Mac OS, 10.8 і вище; Win8, Win10.
Довжина кабелю: 10 см
Колір чорний
Інше: сумісний з ПК, ноутбуками, планшетами, медіацентрами
Розмір: 68х20.5х16 мм
Вага: 50 г
Розмір в упаковці: 66х185х23 мм
Вага в упаковці: 80 г

Loading...
Доставка товаров по Украине осуществляется службой «Новая Почта», оплата — банковской картой Visa/MasterCard. Обращаем Ваше внимание, на то, что заказы сделанные на сайте интернет-магазина https://kaboom.com.ua, обрабатываются с понедельника по пятницу с 09:00 до 18:00. Суббота и воскресенье — нерабочие дни! Если вы отправили свой заказ в нерабочее время или не смогли к нам дозвониться, мы самостоятельно свяжемся с Вами на следующий рабочий день. Заказы оформленные на сайте через корзину в будни до 15:00 отправляются в тот же день. Заказы, оформленные позже указанного времени, отправляются на следующий рабочий день.
Наложенный платеж (минимальная сумма заказа - 100 грн) Онлайн оплата картой (нет минимальной суммы) Обратите внимание! Срок хранения посылки на почте - 5 рабочих дней (по истечению срока посылка отправляется обратно, без предупреждения).