0

Каталог товаров
0
0 грн.

Светофильтр PowerPlant CPL 95 мм

Артикул: CPLF95
(0 отзывов)
Светофильтр PowerPlant CPL 95 мм
899 грн.
Добавить в сравнение

Світлофільтр PowerPlant CPL 95 мм - це циркулярний поляризаційний фільтр, призначений для усунення відблисків від блискучих поверхонь або зменшення їх інтенсивності. При правильному виборі кута зйомки і напрямки можна домогтися усунення відблисків без зниження якості фото і не надаючи предметам безформності, а також без втрати кольору.

Особливістю поляризаційних фільтрів є те, що вони складаються з двох секцій, які обертаються відносно один одного. Також такі фільтри роблять знімки більш контрастними і насиченими за кольором, що дає додатковий плюс - не потрібно корекції.

Характеристики: Світлофільтр PowerPlant CPL 95 мм

Сумісність: Даний фільтр був оптимізований для використання з цифровими дзеркальними фотоапаратами
Діаметр різьби: 95.0 мм
Кратність: 3-4, (1 2/3 або 2 ступені)
Матеріал оправи: метал
Додатково: дублююча різьблення на зовнішній стороні фільтру
Кількість фільтрів: 1 в комплекті
Виробник: PowerPlant
Гарантія: 12 місяців

Різницю і переваги Ви можете побачити на фотознімках неозброєним поглядом.

Loading...
Доставка товаров по Украине осуществляется службой «Новая Почта», оплата — банковской картой Visa/MasterCard. Обращаем Ваше внимание, на то, что заказы сделанные на сайте интернет-магазина https://kaboom.com.ua, обрабатываются с понедельника по пятницу с 09:00 до 18:00. Суббота и воскресенье — нерабочие дни! Если вы отправили свой заказ в нерабочее время или не смогли к нам дозвониться, мы самостоятельно свяжемся с Вами на следующий рабочий день. Заказы оформленные на сайте через корзину в будни до 15:00 отправляются в тот же день. Заказы, оформленные позже указанного времени, отправляются на следующий рабочий день.
Наложенный платеж (минимальная сумма заказа - 100 грн) Онлайн оплата картой (нет минимальной суммы) Обратите внимание! Срок хранения посылки на почте - 5 рабочих дней (по истечению срока посылка отправляется обратно, без предупреждения).