0

Каталог товаров
0
0 грн.

USB-хаб ORICO USB 3.0 3 порта, SD, MicroSD (H3TS-U3-V1-BK-BP)

Артикул: CA912759
(0 отзывов)
USB-хаб ORICO USB 3.0 3 порта, SD, MicroSD (H3TS-U3-V1-BK-BP)
899 грн.
Добавить в сравнение
Один пристрій, безліч можливостей ORICO H3TS-U3 - незвичайний пристрій, оскільки виконує функції USB-хаба і картридера одночасно. Він обладнаний трьома швидкісними роз'ємами USB 3.0 і двома карт-рідерами, сумісними з картами пам'яті стандартів SD і MicroSD для швидкого перенесення фотографій та іншої інформації на комп'ютер  Два контролера для швидкої і стабільної роботи Зважаючи на подвійне призначення ORICO H3TS-U3 USB обладнано двома контролерами: Via-Labs VL812 і GL. Вони необхідні для одночасної стабільної роботи роз'ємів USB 3.0 і двох картридерів без нагріву і помилок при передачі даних  Компактний дизайн ORICO H3TS-U3 отримав компактний і привабливий дизайн, пристрій не вимагає додаткового живлення і майже не займає місця на робочому столі. Вбудований світлодіодний індикатор синього кольору сигналізує про поточний режим роботи  Сумісний з усіма операційними системами ORICO H3TS-U3 не вимагає установки драйверів і сумісний з більшістю поширених операційних систем: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, Mac OS и Linux  Захист від стрибків напруги ORICO H3TS-U3 обладнаний захистом від перевищення струму зарядки смартфонів і планшетів, також є вбудований захист від стрибків напруги  Переваги: Не потребує зовнішніх джерел живлення. Три порти USB 3.0 для підключення периферії, флешок і жорстких дисків. Два картридери для карт пам'яті SD і MicroSD. LED-індикатор живлення. Характеристики: Джерело живлення: Порт USB Матеріал корпусу: ABS-пластик Вхід: USB 3.0 Type-A Вихід: USB 3.0 Type-A, Картридер стандарту SD, Картридер стандарту MicroSD USB виходів: 3 Стандарти USB: 3.0; 2.0; 1.1; 1.0 Швидкість сигналу: 5 Гбіт/сек Підтримувані ОС: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, Mac OS и Linux Захист: від стрибків напруги, перезаряду Індикатор живлення: LED діод синій Довжина кабелю: 30 см Розмір: 42х100х16 мм Вага: 80 г Розмір в упаковці: 110х185х32 мм Вага в упаковці: 100 г Колір: чорний Виробник: Orico Гарантія: 12 місяців  
Категория: Кабели HDMI, USB, AUDIO
Loading...
Доставка товаров по Украине осуществляется службой «Новая Почта», оплата — банковской картой Visa/MasterCard. Обращаем Ваше внимание, на то, что заказы сделанные на сайте интернет-магазина https://kaboom.com.ua, обрабатываются с понедельника по пятницу с 09:00 до 18:00. Суббота и воскресенье — нерабочие дни! Если вы отправили свой заказ в нерабочее время или не смогли к нам дозвониться, мы самостоятельно свяжемся с Вами на следующий рабочий день. Заказы оформленные на сайте через корзину в будни до 15:00 отправляются в тот же день. Заказы, оформленные позже указанного времени, отправляются на следующий рабочий день.
Наложенный платеж (минимальная сумма заказа - 100 грн) Онлайн оплата картой (нет минимальной суммы) Обратите внимание! Срок хранения посылки на почте - 5 рабочих дней (по истечению срока посылка отправляется обратно, без предупреждения).