0

Каталог товаров
0
0 грн.

Батарейный блок Meike Nikon D7100 (Nikon MB-D15)

Артикул: DV00BG0037
(0 отзывов)
Батарейный блок Meike Nikon D7100 (Nikon MB-D15)
1 299 грн.
Добавить в сравнение

Акумуляторна батарея Meike Nikon D7100 (Nikon MB-D15) для фотоаппарптов Nikon D7100, D7200 c аналогічними функціями комплекту елементів живлення Nikon MB-D15. Корпус батареї і прогумовані вставки мають ту ж фактуру, що і фотоапарат, завдяки чому не нарушаеться загальний вигляд.

Егрономічная конструкція рукоятки батареї дозволяє більш зручно тримати фотокамеру під час зйомки в вертикальному положенні. Як джерело живлення блоку Nikon D7100 (Nikon MB-D15) використовується шість стандартних батарей типу АА або дві спеціальні акумуляторні батареї EN-EL15. Для зручності зйомки вертикальних кадрів, на рукоятці розташовані додаткова спускова кнопка затвора, кнопки АЕ lock / FE lock / AF point selection, кнопка включення автофокусу, а також диск управління. Є вбудований роз'єм для кріплення штатива.
Акумуляторна батарея для Nikon D7100 незамінний для фоторепортерів, свадебщіков, яким дуже важливо не упустити хороший кадр через що сів акумулятор. Більш того, камери Nikon D7100, D7200 з акумуляторною батареєю, вона виглядають набагато солідніше :)

Комплект поставки:
Акумуляторна батарея (без акумуляторів)
Тримач для однієї батареї Nikon EN-EL15
Тримач для шести батарейок АА-типу
Інструкція

Гарантія 12 місяців
Виробник: Мeike

Loading...
Доставка товаров по Украине осуществляется службой «Новая Почта», оплата — банковской картой Visa/MasterCard. Обращаем Ваше внимание, на то, что заказы сделанные на сайте интернет-магазина https://kaboom.com.ua, обрабатываются с понедельника по пятницу с 09:00 до 18:00. Суббота и воскресенье — нерабочие дни! Если вы отправили свой заказ в нерабочее время или не смогли к нам дозвониться, мы самостоятельно свяжемся с Вами на следующий рабочий день. Заказы оформленные на сайте через корзину в будни до 15:00 отправляются в тот же день. Заказы, оформленные позже указанного времени, отправляются на следующий рабочий день.
Наложенный платеж (минимальная сумма заказа - 100 грн) Онлайн оплата картой (нет минимальной суммы) Обратите внимание! Срок хранения посылки на почте - 5 рабочих дней (по истечению срока посылка отправляется обратно, без предупреждения).