0

Каталог товаров
0
0 грн.

Кабель PowerPlant HDMI (M) - Lightning, Type-C, mirco USB, 1 м

Артикул: CA911912
(0 отзывов)
Кабель PowerPlant HDMI (M) - Lightning, Type-C, mirco USB, 1 м
699 грн.
Добавить в сравнение

Перехідник PowerPlant mini DisplayPort (Thunderbolt) (M) - VGA (F), 0.15 м Кабель-перехідник mini DisplayPort - VGA постачається різної довжини таким чином, щоб користувач міг напряму підключити mini DisplayPort на VGA. Активні перехідники, з іншого боку, отримають сигнал displayport від відеокарти та перетворять його у DVI/HDMI/VGA. В них завжди будуть бортовий DAC або відео чіп конвертера, який вони використовують, щоб перетворити сигнал різниці потенцалів. VGA - компонентний відеоінтерфейс, що використовується в моніторах та відеоадаптерах. DisplayPort - стандарт сигнального інтерфейсу для цифрових дисплеїв. DisplayPort передбачено до використання в якості найбільш сучасного інтерфейсу з'єднання аудіо та відеоапаратури, в першу чергу для з'єднання комп'ютера з дисплеєм, або комп'ютера та систем домашнього кінотеатру.  Технічні характеристики: DisplayPort підтримує HDCP версії 1.3 та має пропускну спроможність вдвічі більшу, ніж Dual-Link DVI, низьку напругу живлення та низькі сторонні наведення. Технологія, реалізована в DisplayPort, дозволяє передавати одночасно як графічні, так и аудіо сигнали. 

Перехідник PowerPlant mini DisplayPort (Thunderbolt) (M) - VGA (F), 0.15 м

Роз'єм 1: mini DisplayPort (Thunderbolt) (M)

Роз'єм 2: VGA (F)

Довжина: 0.15 м

Колір кабелю: білий

Розмір в упаковці: 105 x 245 x 40 мм

Вага в упаковці: 52 г

Виробник: PowerPlant

Гарантія: 12 місяців

Категория: HDMI Кабели
Loading...
Доставка товаров по Украине осуществляется службой «Новая Почта», оплата — банковской картой Visa/MasterCard. Обращаем Ваше внимание, на то, что заказы сделанные на сайте интернет-магазина https://kaboom.com.ua, обрабатываются с понедельника по пятницу с 09:00 до 18:00. Суббота и воскресенье — нерабочие дни! Если вы отправили свой заказ в нерабочее время или не смогли к нам дозвониться, мы самостоятельно свяжемся с Вами на следующий рабочий день. Заказы оформленные на сайте через корзину в будни до 15:00 отправляются в тот же день. Заказы, оформленные позже указанного времени, отправляются на следующий рабочий день.
Наложенный платеж (минимальная сумма заказа - 100 грн) Онлайн оплата картой (нет минимальной суммы) Обратите внимание! Срок хранения посылки на почте - 5 рабочих дней (по истечению срока посылка отправляется обратно, без предупреждения).