0

Каталог товаров
0
0 грн.

Кабель PowerPlant DisplayPort (M) - VGA (M), 1 м

Артикул: CA911882
(0 отзывов)
Кабель PowerPlant DisplayPort (M) - VGA (M), 1 м
239 грн.
Добавить в сравнение

Відео кабель PowerPlant mini DisplayPort (M) - VGA (M), 1 м

Кабель-перехідник mini DisplayPort - VGA поставляється різної довжини таким чином, щоб користувач міг безпосередньо підключати mini DisplayPort на VGA.
Активні перехідники, з іншого боку, отримають сигнал displayport від відеокарти і преобразуйт її в DVI / HDMI / VGA. У них завжди будуть свого роду бортовий DAC або відео чіп конвертера, який вони використовують, щоб перетворити сигнал різниці потенціалів.
VGA - компонентний відеоінтерфейс, який використовується в моніторах і відеоадаптерах.
DisplayPort - стандарт сигнального інтерфейсу для цифрових дисплеїв. DisplayPort передбачається до використання в якості найбільш сучасного інтерфейсу з'єднання аудіо та відеоапаратури, в першу чергу для з'єднання комп'ютера з дисплеєм, або комп'ютера і систем домашнього кінотеатру.
Технічні характеристики:
DisplayPort підтримує HDCP версії 1.3 і має пропускну здатність удвічі більшу, ніж Dual-Link DVI, низька напруга живлення і низькі сторонні наводки.
Технологія, реалізована в DisplayPort, дозволяє передавати одночасно як графічні, так і аудіо сигнали.

Відео кабель PowerPlant mini DisplayPort (M) - VGA (M), 1 м
Роз'єм 1: mini DisplayPort (M)
Роз'єм 2: VGA (M)
Довжина: 1 м
Колір кабелю: чорний
Розмір в упаковці: 105х245х40 мм
Вага в упаковці: 81 г
Виробник: PowerPlant
Гарантія: 12 місяців

Категория: Видео Кабели
Loading...
Доставка товаров по Украине осуществляется службой «Новая Почта», оплата — банковской картой Visa/MasterCard. Обращаем Ваше внимание, на то, что заказы сделанные на сайте интернет-магазина https://kaboom.com.ua, обрабатываются с понедельника по пятницу с 09:00 до 18:00. Суббота и воскресенье — нерабочие дни! Если вы отправили свой заказ в нерабочее время или не смогли к нам дозвониться, мы самостоятельно свяжемся с Вами на следующий рабочий день. Заказы оформленные на сайте через корзину в будни до 15:00 отправляются в тот же день. Заказы, оформленные позже указанного времени, отправляются на следующий рабочий день.
Наложенный платеж (минимальная сумма заказа - 100 грн) Онлайн оплата картой (нет минимальной суммы) Обратите внимание! Срок хранения посылки на почте - 5 рабочих дней (по истечению срока посылка отправляется обратно, без предупреждения).