0

Каталог товаров
0
0 грн.
-25%
Скидка!

Джойстик SVEN Aggressor

(0 отзывов)
Джойстик SVEN Aggressor
Нет в наличии
300 грн. 399 грн.
Добавить в сравнение

Компанія SVEN представляє ігровий маніпулятор SVEN Aggressor, який припаде до смаку багатьом любителям авіа- і космічних симуляторів.

У SVEN Aggressor є все, що необхідно для управління літальними апаратами як цивільного, так і військового призначення. Рукоять джойстика має 3 основні осі обертання: вперед-назад, вліво-вправо, а також навколо своєї осі. Щоб йти від пострілів і ракет супротивника, не потрібно використовувати додаткові клавіші клавіатури, бій можна вести за допомогою чотирьох кнопок атаки, спускового курка для швидкісної стрільби і міні-джойстика, який відповідає за приціл. У моделі передбачена функція вібровіддачі для підвищення реалістичності.

Калібрування джойстика проводиться вручну. Включення і вимикання форсажу, управління тягою двигуна, закрилками, шасі, кроком гвинта, стрільба з усіх видів зброї - всі ці функції можна запрограмувати за допомогою дванадцяти кнопок, шість з яких розташовані на підставі маніпулятора, а ще шість - на рукоятці. Виберете найбільш популярні опції, які Ви використовуєте в грі, визначте для них відповідні кнопки, так, щоб вони завжди були під рукою, і насолоджуйтеся грою, не відволікаючись під час бою на зайві дії. Ще один приємний бонус від розробників - можливість горизонтально регулювати тягу двигуна літака або вертольота. Саме вона дозволяє авіамашині набирати або знижувати висоту в грі. У порівнянні з вертикальним аналогом, таке рішення робить управління роботою двигуна більш плавним. Регулятор розташований в зручному для руки місці - він зрушений вліво від рукоятки на кілька сантиметрів. Таким чином, змінюючи його положення, можна не відривати руку від кнопок під час гри.

Джойстик підключається до комп'ютера через інтерфейс USB. SVEN Aggressor сумісний з Windows XP / Vista / 7/8 і не вимагає додаткових драйверів для установки на ПК.
Особливості
ергономічний дизайн Підтримка: Windows XP / Vista / 7/8 інтерфейс USB Функція вібровіддачі для підвищення реалістичності 4 осі, 8-позиційний джойстик і 12 кнопок Кабель USB довжиною 1,8 м Гумові вставки для комфортності Гумові присоски для надійної фіксації на столі CD-диск з драйверами в комплекті

Технічні характеристики
Тип пристрою ігровий маніпулятор Підтримка ОС Windows XP / Vista / 7/8 Інтерфейс підключення USB Технологія зв'язку провідна Осі і джойстики 4 осі, 8-позиційний джойстик Кількість кнопок, шт. 12 Функція вібровіддачі є Довжина кабелю, м 1,8 Колір чорний

Категория: Распродажа
Loading...
Доставка товаров по Украине осуществляется службой «Новая Почта», оплата — банковской картой Visa/MasterCard. Обращаем Ваше внимание, на то, что заказы сделанные на сайте интернет-магазина https://kaboom.com.ua, обрабатываются с понедельника по пятницу с 09:00 до 18:00. Суббота и воскресенье — нерабочие дни! Если вы отправили свой заказ в нерабочее время или не смогли к нам дозвониться, мы самостоятельно свяжемся с Вами на следующий рабочий день. Заказы оформленные на сайте через корзину в будни до 15:00 отправляются в тот же день. Заказы, оформленные позже указанного времени, отправляются на следующий рабочий день.
Наложенный платеж (минимальная сумма заказа - 100 грн) Онлайн оплата картой (нет минимальной суммы) Обратите внимание! Срок хранения посылки на почте - 5 рабочих дней (по истечению срока посылка отправляется обратно, без предупреждения).