0

Каталог товаров
0
0 грн.

Кольцо держатель для смартфонов PowerPlant, черный

Артикул: CA910311
(0 отзывов)
Кольцо держатель для смартфонов PowerPlant, черный
114 грн.
Добавить в сравнение

Кільце держатель для смартфонів PowerPlant, чорний

Універсальний аксесуар призначений для зручного управління Вашим смартфоном або планшетом. Кільце-тримач запобігає випадкове вислизання, Ви більше можете не переживати, що Ваш телефон випаде з рук.
Стильне кільце надійно кріпиться до пристрою і не створює дискомфорт під час носіння за рахунок обертання на 360 °. З його допомогою можна без проблем розмістити пристрій в зручному положенні в руках, на столі або будь-якої вертикальної поверхні.
Завдяки клейкою платформі, кільце-тримач можна легко закріплювати і знімати в будь-який час. Особливістю є можливість багаторазового використання: необхідно просто промити клейку поверхню, дати їй висохнути, і кільце можна знову надійно зафіксувати на будь-якому іншому девайсе.
Разом з власником Ви отримуєте скріпку для вилучення сім карти. Вона знаходиться в спеціальному відсіку, який надійно закривається. Можете завжди брати скріпку з собою і бути впевненими в її збереження.

Колір: чорний металік
Розмір: 35х45х6 мм
Вага: 10.5 г
Виробник: Powerplant

Loading...
Доставка товаров по Украине осуществляется службой «Новая Почта», оплата — банковской картой Visa/MasterCard. Обращаем Ваше внимание, на то, что заказы сделанные на сайте интернет-магазина https://kaboom.com.ua, обрабатываются с понедельника по пятницу с 09:00 до 18:00. Суббота и воскресенье — нерабочие дни! Если вы отправили свой заказ в нерабочее время или не смогли к нам дозвониться, мы самостоятельно свяжемся с Вами на следующий рабочий день. Заказы оформленные на сайте через корзину в будни до 15:00 отправляются в тот же день. Заказы, оформленные позже указанного времени, отправляются на следующий рабочий день.
Наложенный платеж (минимальная сумма заказа - 100 грн) Онлайн оплата картой (нет минимальной суммы) Обратите внимание! Срок хранения посылки на почте - 5 рабочих дней (по истечению срока посылка отправляется обратно, без предупреждения).