0

Каталог товаров
0
0 грн.

FM-трансмиттер PowerPlant BC-18 Bluetooth

Артикул: BS330256
(0 отзывов)
FM-трансмиттер PowerPlant BC-18 Bluetooth
599 грн.
Добавить в сравнение

FM-трансмітер PowerPlant BC-18 Bluetooth - Завдяки йому аудіосигнал на автомобільну стереосистему з Вашого мобільного пристрою і USB-накопичувача. Модель має слот microSD для відтворення mp3-файлів безпосередньо з карти.

Переваги FM-трансмітера PowerPlant BC-18 Bluetooth: - Безпечне водіння. Тепер немає необхідності нахиляти голову, щоб знайти кнопки. Якщо Ви хочете перемкнути режим, все, що Вам потрібно зробити, це просто обертати або натискати. З FM-модулятором PowerPlant водіння буде простіше і безпечніше. - Дзвінки Hands-Free. Вбудований високопродуктивний мікрофон з підтримкою луна і шумозаглушення для гучного зв'язку. Коротке натискання для відповіді на вхідний дзвінок, тривале натискання щоб відхилити вхідний дзвінок, подвійне клацання для повторного набору останнього дзвінка. - 4 аудіо джерела для передачі відмінного звуку. FM-трансмітер працює з TF-картою і USB-накопичувачем, пристроями з підтримкою Bluetooth, такі як iPhone, iPad, iPod, планшети, смартфони, MP3, MP4-плеєри, підтримує AUX, також є функція автоматичного відключення. - Dual USB зарядка. USB1 підтримує відтворення музики з USB-накопичувача і зарядку мобільного телефону 5V / 1A; USB2 підтримує автоматичну ідентифікацію зарядки і зарядку 5V / 2.4A. - гнучке кріплення і великий РК-дисплей. Налаштуйте будь-який кут огляду, зручний для Вас, за допомогою гнучкого тримача. 1.4 дюймовий жк-дисплей відобразить напруга акумулятора Вашого автомобіля тільки на початку, під час запуску автомобіля.

Технічні характеристики:
Номінальна робоча напруга: 12 В ~ 24 В
Гранична робоча напруга: 9-26 В
USB1: відтворення музики з USB-накопичувача, зарядка 5V / 1A
Вихід USB2: 5V / 2.4A
Робоча температура: 0-60 ° C
Формат відтворення: MP3 / WMA
Точність відображення напруги батареї: ± 1 В
Дисплей: 1,4-дюймовий РК-дисплей
SNR (Відношення сигнал / шум):> 60 дБ
Ступінь спотворення: <0,1%
Частотна характеристика: 20 Гц-20 кГц
Лівий і правий канали:> 60 дБ
Версія Bluetooth: 4.2 + EDR
Обробка звуку Bluetooth: A2DP (профіль попереднього поширення звуку)
Дальність передачі Bluetooth: без перешкод в межах 10 м
Ефективна відстань від мікрофона Bluetooth: 0.5-1.5 м
FM частота: 87,5-108,0 МГц
Ефективна відстань запуску: <2 м

Гарантія: 12 місяців

Loading...
Доставка товаров по Украине осуществляется службой «Новая Почта», оплата — банковской картой Visa/MasterCard. Обращаем Ваше внимание, на то, что заказы сделанные на сайте интернет-магазина https://kaboom.com.ua, обрабатываются с понедельника по пятницу с 09:00 до 18:00. Суббота и воскресенье — нерабочие дни! Если вы отправили свой заказ в нерабочее время или не смогли к нам дозвониться, мы самостоятельно свяжемся с Вами на следующий рабочий день. Заказы оформленные на сайте через корзину в будни до 15:00 отправляются в тот же день. Заказы, оформленные позже указанного времени, отправляются на следующий рабочий день.
Наложенный платеж (минимальная сумма заказа - 100 грн) Онлайн оплата картой (нет минимальной суммы) Обратите внимание! Срок хранения посылки на почте - 5 рабочих дней (по истечению срока посылка отправляется обратно, без предупреждения).