0

Каталог товаров
0
0 грн.

Универсальное з/у PowerPlant Casio NP-70, NP-BK1, NB-6L, EN-EL12, D-Li88, Li-50B

Артикул: DV00DV2920
(0 отзывов)
Универсальное з/у PowerPlant Casio NP-70, NP-BK1, NB-6L, EN-EL12, D-Li88, Li-50B
199 грн.
Добавить в сравнение
"Інтелектуальний" зарядний пристрій для Li-ion акумуляторів, що дає змогу заряджати акумулятор швидко й безпечно. Зарядний пристрій повністю сумісний з оригінальним. З особливостей зарядного пристрою можна наголосити на компактному й оригінальному дизайні та універсальності, підходить для більшості акумуляторів до фото та відеотехніки. Індикатор підключення до мережі та індикатор заряджання показують статус заряду акумулятора і захищає його від "надлишкового заряджання" й перепаду напруги в мережі. Працює від мережі 220 В або від постійної напруги 12 В.  Характеристики: o Універсальний з/п PowerPlant Casio NP-70, NP-BK1, NB-6L, EN-EL12, D-Li88, Li-50B o Вихідна напруга і струм: 4.2V/8.4V 600mA Комплект поставки: o Зарядний пристрій o Адаптер змінного струму 220В o Адаптер для автомобільного прикурювача 12В o Фірмова упаковка  Розмір: мм Вага: г Розмір в упаковці: мм Вага в упаковці: г Гарантія 12 місяців Виробник: PowerPlant  Зарядний пристрій можна використовувати замість:  Даний зарядний пристрій заряджає акумулятори: Canon NB-6L Casio NP-70 Canon NB-6L Olympus Li-50B Nikon EN-EL1 Pentax D-li88 Sony NP-BK1   
Loading...
Доставка товаров по Украине осуществляется службой «Новая Почта», оплата — банковской картой Visa/MasterCard. Обращаем Ваше внимание, на то, что заказы сделанные на сайте интернет-магазина https://kaboom.com.ua, обрабатываются с понедельника по пятницу с 09:00 до 18:00. Суббота и воскресенье — нерабочие дни! Если вы отправили свой заказ в нерабочее время или не смогли к нам дозвониться, мы самостоятельно свяжемся с Вами на следующий рабочий день. Заказы оформленные на сайте через корзину в будни до 15:00 отправляются в тот же день. Заказы, оформленные позже указанного времени, отправляются на следующий рабочий день.
Наложенный платеж (минимальная сумма заказа - 100 грн) Онлайн оплата картой (нет минимальной суммы) Обратите внимание! Срок хранения посылки на почте - 5 рабочих дней (по истечению срока посылка отправляется обратно, без предупреждения).