0

Каталог товаров
0
0 грн.

Карандаш для чистки оптики PowerPlant

Артикул: DV00DV1362
(0 отзывов)
Карандаш для чистки оптики PowerPlant
119 грн.
Добавить в сравнение

 Олівець для чистки оптики PowerPlant - універсальний засіб, яке дозволяє видалити пил, смітинки, відбитки пальців та інші забруднення з поверхні об'єктивів, видошукачів, світлофільтрів і ін. З одного боку олівець обладнаний висувається м'яким пензликом-щіточкою для очищення об'єктива і лінз від пилу і бруду , яка завбачливо забезпечена різними рівнями фіксації для зручного використання з різними поверхнями. З іншого боку - м'яка кругла для чищення поверхню, захована під ковпачком, якій проводиться чистка об'єктива від інших, більш серйозних, забруднень, і така ж трикутна, що дозволяє зручну чистку в усіх важкодоступних місцях об'єктива. М'яка нано-насадка та унікальна формула чистячої рідини забезпечують повну безпеку поверхні екрану. Олівець PowerPlant підійде для очищення будь-яких оптичних елементів, таких як: фотокамери, відеокамери, світлофільтри, біноклі, телескопи та ін. Маленький розмір дозволяє поміщати його в будь-яку кишеню, дуже простий і зручний у використанні. Оптика значно дорожче, тому не варто економити на засобах по її догляду.

Назва: Чистящий карандаш для оптики Power Plant.
Виробник: PowerPlant.
Упаковка: Фірмовий кульок PowerPlant.

Loading...
Доставка товаров по Украине осуществляется службой «Новая Почта», оплата — банковской картой Visa/MasterCard. Обращаем Ваше внимание, на то, что заказы сделанные на сайте интернет-магазина https://kaboom.com.ua, обрабатываются с понедельника по пятницу с 09:00 до 18:00. Суббота и воскресенье — нерабочие дни! Если вы отправили свой заказ в нерабочее время или не смогли к нам дозвониться, мы самостоятельно свяжемся с Вами на следующий рабочий день. Заказы оформленные на сайте через корзину в будни до 15:00 отправляются в тот же день. Заказы, оформленные позже указанного времени, отправляются на следующий рабочий день.
Наложенный платеж (минимальная сумма заказа - 100 грн) Онлайн оплата картой (нет минимальной суммы) Обратите внимание! Срок хранения посылки на почте - 5 рабочих дней (по истечению срока посылка отправляется обратно, без предупреждения).