0

Каталог товаров
0
0 грн.

Видео кабель PowerPlant HDMI (M) - HDMI (M), 2.1V, Ultra HD 8K, eARC, 30AWG, 2м

Артикул: CA912193
(0 отзывов)
Видео кабель PowerPlant HDMI (M) - HDMI (M), 2.1V, Ultra HD 8K, eARC, 30AWG, 2м
429 грн.
Добавить в сравнение

 High Definition Multimedia Interface (HDMI) - інтерфейс та кабель для передачі цифрових відео та аудіо даних, є альтернативою аналогових інтерфейсів. HDMI був створений спеціально для нового стандарту телебачення високої чіткості - HDTV, таким інтерфейсом обладнуються практично всі телевізори з підтримкою HDTV. HDMI забезпечує цифрове DVI-з'єднання декількох цифрових пристроїв за допомогою відповідних кабелів. Є заміною аналогових стандартів підключення, таких як SCART, VGA, YPbPr, RCA.  Версія HDMI 2.1 додає підтримку режимів з більшою роздільною здатністю та вищою частотою кадрів, в тому числі UHD 120 Гц та 8K 120 Гц. HDMI 2.1 також визначає нову категорію кабелів HDMI 48G які мають гарантувати здатність надійно передавати дані з іще більшою швидкістю. Кабелі 48G HDMI зворотньо-сумісні зі старішими пристроями, а старі кабелі сумісні з новими пристроями, в яких реалізовано HDMI 2.1, проте передача даних на швидкості 48 Гб/с буде неможливою без нових кабелів.  Кабель HDMI виробництва компанії PowerPlant - це чудовий вибір вимогливого поціновувача кристально чистого зображення і звуку ідеальної якості. Відео кабель PowerPlant HDMI (M) - HDMI (M), 2.1V, Ultra HD 8K, eARC, 30AWG, 2м Тип кабелю: HDMI - HDMI Вид сигналу: цифровий аудіо/відео Версія: 2.1 ДІаметр: 30AWG Підтримка роздільної здатності: 8K з частотою кадрів 60Гц / 4K з частотою кадрів 120Гц Максимальна швидкість передачі даних: 48 Гбіт/с Підтримка технологій: 3D, HDR, eARC Багатошарове екранування провідників Конектори та контакти: позолочені Матеріал: безкиснева мідь 99.99% Колір: чорний Довжина: 2 м Вага: г Розмір в упаковці: мм Вага в упаковці: кг Виробник: PowerPlant Гарантія: 12 місяців 

Нове визначення високої чіткості зображення

 Роздільна здатність UltraHD 8K забезпечує панорамний огляд кожної деталі кожного зображення. Дуже глибокі кольори і надтонкі деталі відображаються з вражаючою кінематографічною чіткістю.        

Плавний рух для ігор, фільмів і відео

 HDMI 2.1 забезпечує пропускну здатність до 48 Гбіт/с з більш швидкою і стабільної передачею. 4K при 120 Гц забезпечує чіткість і різкість надшвидких HD-зображень. Він підтримує VRR і QFT, що знижує затримку і розрив кадрів для більш плавної гри без затримок і інтерактивної віртуальної реальності в реальному часі.       

Покращений канал повернення звуку

 eARC підтримує найсучасніші аудіоформати, такі як об'єктно-орієнтоване аудіо, що забезпечує захоплююче багатовимірне сприйняття. Покращена деталізація і глибина звуку дозволяють розміщувати звукові прояви зі звукових доріжок фільмів у тривимірному просторі.       

Категория: HDMI Кабели
Loading...
Доставка товаров по Украине осуществляется службой «Новая Почта», оплата — банковской картой Visa/MasterCard. Обращаем Ваше внимание, на то, что заказы сделанные на сайте интернет-магазина https://kaboom.com.ua, обрабатываются с понедельника по пятницу с 09:00 до 18:00. Суббота и воскресенье — нерабочие дни! Если вы отправили свой заказ в нерабочее время или не смогли к нам дозвониться, мы самостоятельно свяжемся с Вами на следующий рабочий день. Заказы оформленные на сайте через корзину в будни до 15:00 отправляются в тот же день. Заказы, оформленные позже указанного времени, отправляются на следующий рабочий день.
Наложенный платеж (минимальная сумма заказа - 100 грн) Онлайн оплата картой (нет минимальной суммы) Обратите внимание! Срок хранения посылки на почте - 5 рабочих дней (по истечению срока посылка отправляется обратно, без предупреждения).